Animefest 2017

7. června 2017 v 20:00 | DeiDei |  Reporty z akcí

První článek na tomto blogu chci věnovat reportu z Animefestu, který se konal 19-21.5. v Brně a který už jsem měla napsat dávno, ale dokopala jsem se k tomu až teď :DMůj názor je takový, že pokud se chce nějaký začínající nebo už pokročilejší cosplayer zviditelnit, ukázat svou tvorbu a užít si naplno víkend s lidmi, kteří mají stejné zájmy, tak je právě Animefest ta pravá volba! Byl to i můj záměr. Chtěla jsem se po té roční pauze zase trochu připomenout a rozhodla jsem se, že udělám 3 komplet nové cosplaye. No dopadlo to tak, že jsem vyhořela jako u zkoušek před dvěma lety ve škole a nestihla jsem ani jeden..btw Gratuluji všem úspěšným maturantům! Nakonec jsem den před AF stihla splácat dohromady farmářskou verzi Judy Hopps ze Zootopie, místo její klasické policejní co jsem měla v plánu.
Výhodou a zároveň nevýhodou bylo, že jsem ten týden měla v práci odpolední. Takže jsem absolutně nestíhala dodělat cosplaye, ale zároveň jsem měla v pátek volno a mohla vyjet do Brna už dopoledne :D


Toto byl můj třetí Animefest a musím říct, že jsem si tenhle ročník užila ze všech nejvíc a to i přesto, že jsem měla jen jeden cosplay a zbývající dva dny byla v civilu. Podle mě se Animefest každým rokem zlepšuje. Nemůžu sice hodnotit program, protože většinou na přednášky nechodím a když už, tak je obvykle nestihnu. Ale viděla jsem aspoň cosplay soutěž. A musím pochválit každého, kdo se zúčastnil. Já bych na to odvahu neměla.


Nejvíce času jsme strávily asi v hale A1. Další věc, která mě potěšila bylo cosplay zázemí, kde jsem mohla konečně pohodlně bez nějakého nahánění získat printy od svých oblíbených cosplayerů. Rozhodla jsem se že místo utrácení za blbosti, které na ebay koupíte desetkrát levněji, aspoň trochu podpořím cosplayery a stejně tak tomu bylo v Artist Alley. Ale i přesto jsem si pár věcí koupila :D Měla jsem nutkání koupit si nějaký ten materiál na další tvorbu, ale pořád jsem se v průběhu Animefestu rozhodovala jestli má cenu vůbec pokračovat. Přiznám se, že i teď váhám. Ale zatím to vidím tak, že nebudu nikam pospíchat. Zkusím v průběhu roku dodělat cosplaye, které jsem měla mít na AF a pak se uvidí.
Jediný nepříjemný zážitek z Animefestu byl ztracený lístek od šatny, kde jsem si v pátek po příjezdu nechala kufr. Ano, je to moje vina. Ale co mě zarazilo bylo to, že mi ho nechtěli vydat i přesto že jsem jim vyjmenovala úplně všechno co jsem v kufru měla a oni ho předemnou prohrabali a vše potvrdily. Nakonec jsem ho dostala zpátky. No ale příště ho radši budu tahat za sebou :)


V sobotu kdy jsem měla cosplay Judy proběhlo i focení s Butrix Production. Všechny fotky budu postupně přidávat na svoji stránku a určitě je najdete i na instagramu a Worldcosplay.

To je asi vše co bych k letošnímu Animefestu chtěla říct. Shrnula bych to tak, že Animefest je prostě nejlepší akce u nás. Rozhodně se vyplatí jet přes celou republiku i ze zahraničí. Viděla jsem spoustu talentovaných cosplayerů a umělců. A díky organizátorům jsem si s přáteli užila skvělý víkend!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi na Animefestu 2017?

Ano 66.7% (4)
Ne 33.3% (2)

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 20. srpna 2017 v 0:11 | Reagovat

Letos jsem nebyla jinak by to byl můj čtvrtý, ale z AF mívám většinou jen pozitivní zážitky. Člověk něco zajímavého zažije :)

2 AlbertSpoox AlbertSpoox | E-mail | Web | 5. června 2018 v 19:07 | Reagovat

The prostate related is an essential portion of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also referred to as prostatitis, is the most common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition connected with a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections from the rest from the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine what causes these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable meals are important. These are some from the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for overall health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations each week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an effective diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to consider to be sure a healthy prostate would be to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to select prostate examination at least once a year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama